W e2V tworzymy nowoczesne rozwiązania z segmentu greentech, które umożliwiają zakup energii przyjaznej dla środowiska, na przejrzystych warunkach i w prosty sposób. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie podejście uczyni rynek energii zdekarbonizowanym i przywróci środowisku naturalną równowagę.

Tworzymy społeczność zrzeszoną wokół wspólnego celu, jakim jest ochrona środowiska naturalnego - jesteśmy energią i nadzieją kolejnych pokoleń. Weszliśmy w rolę przewodnika po ścieżce zrównoważonego rozwoju, na którą wkroczyliśmy z silnym hasłem “We are energy”. Wierzymy w energię, która zmienia świat na lepsze i jesteśmy przekonani, że każdy z nas ją w sobie ma – my tylko pomagamy ją odkryć.

Stabilność w branży energetycznej jest niezwykle istotna. Nam zapewnia ją wsparcie jednego z najbardziej wszechstronnych i doświadczonych przedsiębiorców na polskim rynku.

e2V to marka spółki Ekovoltis, należącej do grupy kapitałowej MS Galleon AG, której właścicielem jest Michał Sołowow.

W skład grupy wchodzą takie spółki jak Cersanit, Barlinek, Synthos oraz spółki z branży energetycznej między innymi Synthos Green Energy, Corab czy Polska Kampania Fotowoltaiczna.

W e2V tworzymy nowoczesne rozwiązania z segmentu greentech, które umożliwiają zakup energii przyjaznej dla środowiska, na przejrzystych warunkach i w prosty sposób. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie podejście uczyni rynek energii zdekarbonizowanym i przywróci środowisku naturalną równowagę.