W e2V tworzymy nowoczesne rozwiązania z segmentu greentech, które umożliwiają zakup energii przyjaznej dla środowiska, na przejrzystych warunkach i w prosty sposób. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie podejście uczyni rynek energii zdekarbonizowanym i przywróci środowisku naturalną równowagę.

Tworzymy społeczność zrzeszoną wokół wspólnego celu, jakim jest ochrona środowiska naturalnego - jesteśmy energią i nadzieją kolejnych pokoleń. Weszliśmy w rolę przewodnika po ścieżce zrównoważonego rozwoju, na którą wkroczyliśmy z silnym hasłem “We are energy”. Wierzymy w energię, która zmienia świat na lepsze i jesteśmy przekonani, że każdy z nas ją w sobie ma – my tylko pomagamy ją odkryć.

Stabilność w branży energetycznej jest niezwykle istotna. Nam zapewnia ją wsparcie jednego z najbardziej wszechstronnych i doświadczonych przedsiębiorców na polskim rynku.

e2V to marka spółki Ekovoltis, należącej do grupy kapitałowej MS Galleon GmbH, której właścicielem jest Michał Sołowow.

W skład grupy wchodzą takie spółki jak Cersanit S.A., Barlinek S.A., Synthos S.A. oraz spółki z branży energetycznej między innymi Synthos Green Energy S.A., Corab S.A. czy Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

Energia, którą dzielimy się z naszymi Klientami płynie prosto od Wytwórców, działających w sektorze energetyki odnawialnej. Dociera ona nie tylko do dużych firm, ale także do mniejszych. Chcemy umożliwić każdemu dostęp do zielonej energii, więc z pewnością znajdziesz tu ofertę dla Ciebie.

Działamy na podstawie koncesji na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Energetyki w dniu 25-04-2014 o numerze OEE/782/23590/W/DRE/2014/ZJ.


Nagrody, wydarzenia

e2v

e2V po raz pierwszy na konferencji PSEW!

Na tegorocznej konferencji Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej stworzyliśmy prawdziwie ekologiczną przestrzeń pod szyldem e2V.

Do budowy naszego stoiska wykorzystaliśmy m.in. 180 kg prasowanego kartonu z recyklingu i 72 rośliny tlenowe.
W tak zielonym otoczeniu dzieliliśmy się naszą wizją zdekarbonizowanego rynku energii i tym, jak ją wcielamy w życie.