w e2V

tworzymy nowoczesne rozwiązania z segmentu greentech, które umożliwiają zakup energii przyjaznej dla środowiska, na przejrzystych warunkach i w prosty sposób. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie podejście uczyni rynek energii zdekarbonizowanym i przywróci środowisku naturalną równowagę.

Tworzymy społeczność zrzeszoną wokół wspólnego celu, jakim jest ochrona środowiska naturalnego – jesteśmy energią i nadzieją kolejnych pokoleń. Weszliśmy w rolę przewodnika po ścieżce zrównoważonego rozwoju, na którą wkroczyliśmy z silnym hasłem “We are energy”. Wierzymy w energię, która zmienia świat na lepsze i jesteśmy przekonani, że każdy z nas ją w sobie ma – my tylko pomagamy ją odkryć.

Stabilność w branży energetycznej jest niezwykle istotna. Nam zapewnia ją wsparcie jednego z najbardziej wszechstronnych i doświadczonych przedsiębiorców na polskim rynku.

e2V to marka spółki Ekovoltis, należącej do grupy kapitałowej MS Galleon GmbH, której właścicielem jest Michał Sołowow.

W skład grupy wchodzą takie spółki jak Cersanit S.A., Barlinek S.A., Synthos S.A. oraz spółki z branży energetycznej między innymi Synthos Green Energy S.A., Corab S.A. czy Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

Energia, którą dzielimy się z naszymi Klientami płynie prosto od Wytwórców, działających w sektorze energetyki odnawialnej. Dociera ona nie tylko do dużych firm, ale także do mniejszych. Chcemy umożliwić każdemu dostęp do zielonej energii, więc z pewnością znajdziesz tu ofertę dla Ciebie.

Działamy na podstawie koncesji na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Energetyki w dniu 25-04-2014 o numerze OEE/782/23590/W/DRE/2014/ZJ.