Zostaw kontakt, by rozpocząć negocjacje!

Zielona energia dla Twojej firmy

za 869 zł netto/MWh.

ZIelona energia dla Twojej firmy


za 839 zł netto/MWh.Wypełnij formularz, a my wrócimy do Ciebie z ofertą dla Twojej firmy.
Zielona energia to nie tylko sposób na redukcję śladu węglowego,
ale także możliwość uzyskania niższej i przewidywalnej ceny.
Wybierająć zieloną energię od e2V możesz mieć pewność,
że otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


  Jeśli chcesz otrzymywać od Nas aktualną ofertę EKOVOLTIS Sp. z o.o. zaznacz, którym kanałem komunikacji chcesz je otrzymywać:
  Administratorem danych osobowych jest EKOVOLTIS sp. z o. o. (al. Solidarności 36, 25-323 Kielce). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (wysyłka informacji handlowych). W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz tutaj. Zgody można odwołać w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres iod@e2v.pl.

  W Twoim biznesie liczy się elastyczność?


  Oferta FIX

  Jeśli cenisz sobie stabilność i chcesz mieć stałą cenę zielonej energii , oferta FIX jest tym, czego szukasz. Oferta FIX to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci, by zminimalizować ryzyko zmian cen. Cena zielonej energii jest stała całą dobę oraz przez cały okres obowiązywania kontraktu. Dajemy Ci możliwość zakupu energii w stałej cenie na rok, dwa i trzy lata.
  FIX brzmi dobrze? Nasz ekspert przygotuje dla Ciebie kalkulację i sprawdzi, czy to najkorzystniejsza opcja dla Twojej firmy.

  Oferta FLEX

  W Twoim biznesie liczy się elastyczność? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy ofertę FLEX ze zmienną ceną. Cena zielonej energii w tej ofercie jest zmienna i oparta o notowania na Towarowej Giełdzie Energii.

  Jesteś FLEX? Skorzystaj z porady naszego eksperta, z którym upewnisz się, czy to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.
  Wiesz już, czy jesteś
  FLEX czy FIX?


  Skontaktuj się z nami, by upewnić się, która oferta lepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.
  Wspólnie znajdziemy zielone rozwiązanie.

  Zróbmy razem
  ten ważny krok!


  Jeśli jesteś dużym Odbiorcą energii najlepszą propozycją może się okazać np. długoterminowy kontrakt na zakup energii z odnawialnych źródeł bezpośrednio od jej Wytwórcy - umowa cPPA (corporate Power Purchase Agreement). Dowiedz się więcej o cPPA w e2V